Produkty TJW

Produkty TJW

Značka TJW byla vytvořena kombinací vášně, práce a dlouholetých zkušeností s chovem a krmením zvířat. Vyrábíme krmné směsi a doplňky. Výrobky TJW, které jsou ve vývoji a prodeji, jsou pod kontrolou vlastní veterinární ordinace, která zaručuje jejich dodržování všech předpisů a standardů výživy.

Inspirací pro tvorbu směsí ve formě granulí a mikrogranulí byly zpočátku belgické produkty ve formě granulí. Po této cestě jsme dosáhli mnoha zajímavých zdrojů znalostí a získali mnoho informací o doplňování a doplňování holubů. Podařilo se nám vytvořit a spustit produkty, které jsou rozhodně schopné pomoci a zjednodušit úkoly stanovené chovateli. Mějte na paměti, že naše produkty obsahují mnoho ingrediencí a mnoho z nich může pomoci, ale nezapomínáme, že základem dobré výživy holubů je dobrá kvalita zrna.

Produkty TJW jsou navrženy tak, aby splňovaly specifické cíle:

Zjednodušení a zjednodušení výživy - Je mnohem jednodušší dávat jeden nebo dva produkty a míchat je se směsí zrna a řídit jeho příjem a rovnoměrně brát. Navíc se vyhýbáme tomu, abychom krmili velké množství velmi drahých přísad a doplňků vody, což je často velmi problematické (ne všechny produkty lze kombinovat přidáním do vody).

Zvyšování zdravotního stavu plemene - jedinečný vzorec doplňků poskytuje nejvyšší možný zdravotní stav. Aplikace přírodních přípravků min. fungicidy, adeno, kokcidie a další patogeny udržují stádo v nejlepším stavu a zdraví.

Snížení nákladů na krmení - naše směsi obsahují všechny potřebné ingredience: vitamíny, mikro a makro a forma mikorgranulatu dává jistotu, že naše holubi vzal všechny tyto ingredience a nikdo budou vynechány.

Vyrovnávání stravy v každém chovném a letovém období výběrem vhodných hladin aminokyselin a zvýšením jejich dostupnosti do těla za použití vysoce stravitelných surovin umožňuje dosažení požadovaných účinků v každé fázi.

Protein Blend - každá z našich směsí obsahuje anti-mykotoxiny nejvyšší třídy, což prakticky eliminuje možnost sekundární infekce metabolity a toxinů zvenčí.

Rychlejší, hladší a zdravější kojenecké krmení - mikrogranule jsou citlivé na teplo a tlak, takže živiny jsou pro tělo mnohem lépe stravitelné a strávitelné.

Kontrola čerstvost potravin a hygieny - forma mikrogranulí produkty TJW usnadňuje ovládání čerstvosti uveden zdroj, stejně jako usnadňuje jeho čištění, což výrazně zvyšuje úroveň hygieny v našich půdách přispívá k dobrému zdraví a forma našich holubů

Odstraňte zbytečné a zbytečné doplňky stravy a doplňky


Porovnání výrobku (0)


AQUA B-komplex - tekutý přípravek s vitaminem B a methioninem a betainem 250ml

AQUA B-komplex - tekutý přípravek s vitaminem B a methioninem a betainem 250ml

AQUA B-komplex - tekutý přípravek s vitaminem B a methioninem a betainem 250mlKomplexní soubor vitamínů B.Pomáhá v situacích slabosti, během rekonvale..

155,00 Kč Cena bez DPH: 134,78 Kč

AQUA CHOL - Tonik na  podporu funkce jater  pro holuby 1000ml

AQUA CHOL - Tonik na podporu funkce jater pro holuby 1000ml

AQUA CHOL - Tonik na podporu funkce jater pro holubyKapalná formulace, která podporuje funkci jater a zlepšuje celkový stav těla.Určeno pro použití v ..

369,00 Kč Cena bez DPH: 320,87 Kč

AQUA WIT - tekutá formulace s kompletní sadou vitamínů 250ml

AQUA WIT - tekutá formulace s kompletní sadou vitamínů 250ml

AQUA WIT - tekutá formulace s kompletní sadou vitamínů 250mlTekutý vitaminový přípravek pro holuby.Komplexní soubor vitamínů doporučený jako doplněk k..

199,00 Kč Cena bez DPH: 173,04 Kč

AQUACID Acidifier pro holuby 1000ml

AQUACID Acidifier pro holuby 1000ml

AQUACID Acidifier pro holubyVodní roztok AquaCID je kombinací volných a pufrovaných organických kyselin, které snižují pH pitné vody. Příprava účinně ..

249,00 Kč Cena bez DPH: 216,52 Kč

Granule pro holuby - ADENO STOP mikrogranule pro mladé - 10kg

Granule pro holuby - ADENO STOP mikrogranule pro mladé - 10kg

ADENO STOP mikrogranule pro mladé - 10kgÚčel: Pro mladé holuby po odstavení do období prvních soutěžících letů.Směs speciálně navržená pro mladé Adeno..

256,00 Kč Cena bez DPH: 222,61 Kč

Granule pro holuby přepeřovací BIOTIMET - 10kg

Granule pro holuby přepeřovací BIOTIMET - 10kg

Přepeřovací granule BIOTIMET - 10kgSměs je typicky vybrána na období pelichání , pečlivě vybrané sady aminokyselin včetně methioninu ve dvou vysoce as..

215,00 Kč Cena bez DPH: 186,96 Kč

OMEGA OIL - Olej z čerstvého úhoře s kyselinami omega-3 500ml

OMEGA OIL - Olej z čerstvého úhoře s kyselinami omega-3 500ml

OMEGA OIL - Olej z čerstvého úhoře s kyselinami omega-3 500mlRybí olej pro holuby s nejvyšším obsahem esenciálních nenasycených omega-3 mastných kysel..

249,00 Kč Cena bez DPH: 216,52 Kč

ProtiMAX Protein Protein - 10kg

ProtiMAX Protein Protein - 10kg

ProtiMAX Protein Protein - 10kgÚčel: Pro holuby jako směs bílkovin pro mladé v  chovu, stejně jako regenerační po létání.Způsob aplikace: V době ..

215,00 Kč Cena bez DPH: 186,96 Kč

Univerzální granule pro chov - 10kg

Univerzální granule pro chov - 10kg

Univerzální granule pro chov - 10kgPro holuby jako univerzální dietní směs, která plně pokrývá požadavky na potraviny v každém období chovu. Obsahuje ..

169,00 Kč Cena bez DPH: 146,96 Kč

Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)