• Vitaminerál 2,5kg

Přírodní vitaminerální

Vitaminované minerály

Natural Vitamineral obsahuje všechny důležité minerály, které jsou důležité pro vyváženou stravu holubů.

Natural Vitamineral byl vyroben  v roce 1952. Společnost Natural byla prvním výrobcem minerální směsi, zejména pro závodní holuby.

V krátké době získal Natural Vitamineral důvěru chovatelů, protože to byl velký krok vpřed při krmení holubů. V průběhu let Natural Granen neustále zlepšovala skladby a přizpůsobovala je moderním potřebám. Natural Vitamineral obsahuje všechny minerály, které jsou důležité pro vyváženou stravu holubů.

Kromě těchto potřebných minerálů Natural Vitamineral obsahuje vitaminy AD a E, které jsou nutné pro optimální absorpci těchto minerálů. Tyto vitamíny také pozitivně ovlivňují mladý růst a plodnost.

Natural Vitamineral je produkt, který holubi potřebují po celý rok. To je důvod, proč musí být holubům k dispozici po celý rok v samostatné misce.

Holubi přijmou pouze Natural Vitamineral, pokud je jejich tělo opravdu potřebuje. Po návratu závodu, během přepeřování a zvláště během chovu, je nutný přísun vitaminu Natural. Pokud jsou mladí v hnízdě, může se požadavek na vápník na jednoho holuba denně pohybovat na 650 mg.

Natural Vitamineral urychluje růst mladých a zvyšuje odolnost holubů.

Podáváme volně v gritníku .

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Vitaminerál 2,5kg

  • Kód výrobku: Vitaminerál 2,5kg
  • Dostupnost: Na skladě
  • 216,00 Kč

  • Cena bez DPH: 187,83 Kč